Life Coach Lidia Iwanowska

call now
Master Coach absolwent Amerykańskiej Szkoły Life Coachingu, Medycyny Naturalnej w Kalifornii, USA ze specjalizacją Neuroendokrynologii, Biologicznego Odmładzania Organizmu Ludzkiego, oraz Instytutu Matematyki Serca. Specjalizacja: Life Coaching Biznesowy, Life Coaching Grup Pracowników, Life Coaching Indywidualny. Master Coach is a graduate of the American School of Life Coaching, Natural Medicine in California, USA with a specialization in Neuroendocrinology, Biological Rejuvenation of the Human Body, and the Institute of Heart Mathematics. Specialization: Business Life Coaching, Life Coaching of Employee Groups, Individual Life Coaching.

Reviews

Rating for: Life Coach Lidia Iwanowska
Number of comments: 6
Average rate: 5.00 / 5
Added: 04/10/2020
User: Maria z Warszawy
Kochana pani Lidziu, nie wyobraża sobie pani, jak bardzo pomogły mi pani porady po stracie mojego syna. Miał 33 lata i musiał odejść na zawsze, wtedy moje życie przestało mieć sens. Żyłam w zamknięciu i kompletnym załamaniu przez prawie 8 lat aż do tej chwili. To, co pani pisze, koi moje serce i duszę. Idąc krok za krokiem, porada za poradą, to co do tej pory niszczyło mnie, odeszło. Nie wiem na jak długo, ale mam nadzieję, że na zawsze. Znalazłam panią na faceboku i trafiłam na cudowne słowa na pani stronie, od tamtej chwili, nie ma dnia bez codziennej lektury pani cudownych słów. Szukałam w internecie pani książki, lecz nie mogłam nic znaleźć jej temat, jestem przekonana, że gdzieś jest. Chciałabym mieć pani książkę w domu, tak na wszelki wypadek, na wyciągniecie reki w trudnych chwilach, gdyby kiedyś niespodziewanie wróciły. Jeszcze raz dziękuje, że pani jest, Maria z Warszawy.
Added: 03/26/2020
User: Mateusz
Life Coaching session you gave me 3 days ago was more than AMAZING ! It is absolutely INCREDIBLE how positive thinking has FLIPPED how l feel and have experienced these past few days ! You allowed me to see my potential ! Me being positive has even uplifted everyone around me ! I am so thankful for the experience you gave me !!! Mateusz.
Added: 02/22/2020
User: Barbara Szewczyk
Spotkałam Panią Lidię około 6 lat temu na wykładzie informacyjnym i umówiłam się na indywidualną rozmowę. Przedstawiłam swoje potrzeby i otrzymałam pomoc ze wszystkimi wyjaśnieniami popartymi głęboką wiedzą (którą , co i rusz sprawdzał z gorliwością niewiernego Tomasza). Doradzała z uśmiechem, entuzjazmem i łagodnością godną raczej serdecznej przyjaciółki niż konsultanta. Nie było łatwo, ale rezultaty przerosły moje wszelkie oczekiwania. W dwa i pół miesiąca pozbyłam się dolegliwości, które powinam była zwalczać do końca życia, bo takie miałam obciążenia genetyczno-rodowe. Od 6 lat nie przyjmuję żadnych tabletek, a jako BONUS zmieniłam także swoj sposób odżywiania, ocenę własnej osoby, moje relacje personalne, zawodowe oraz finansowe. Trudno jest mi zdefiniować kim jest Pani Lidia. Powiedziałabym, że jest jednym z prekursorów nowej profesji, której jeszcze nie nazwano, ale która łączy wiele dziedzin nauki, medycyny i psychologi, biologi i fizyki, i tworzy kompletnie nową jakość. Jestem przekonana, że jeszcze nie raz będę dumna, że ją poznałam, bo ona nie tylko pokazuje kierunki nadchodzących zmian, ona sama jest zmianą.
Added: 02/19/2020
User: J.M.
You are wonderful, thank you!
Added: 02/12/2020
User: Waldy
Wspaniała kobieta z ogromną wiedzą i doświadczeniem, potrafi postawić człowieka na nogi i dać niezły power.
Added: 02/09/2020
User: Edyta_R
Potrafi dać nadzieję na lepsze jutro. W moich oczach jest ANIOŁEM.